Ha Peter! Bedankt voor je reactie. Maar, het is al mijn derde boek hoor ;-) Mijn tweede boek heeft zelfs een actie gehad in Publish. Helaas ben ik besode.... door degene die de redactie en de contacten met de uitgeverij deed bij dit tweede boek. Dit keer is alles in eigen hand gehouden, en het heeft een mooi boek opgeleverd. Ik zal een exemplaar ter recensie sturen naar Alex bij Publish. En, zeer vereerd dat je mijn blog (nog steeds) leest!
Hi Frans, inderdaad je 3e boek al. Heb ik niet goed opgelet. Wel je eerste in eigen beheer! Ik lees je blog graag en krijg ook graag de toestemming om er met bronsvermelding uit te citeren in Print & Web rubriek. groet Peter
Waar is de release-party? :-D
BeantwoordenVerwijderenHa release party! Goed idee, op 26 mei bij Adobe Amsterdam, InDesign User Group Nederland bijeenkomst.
BeantwoordenVerwijderenHi Frans, mijn complimenten! Je bent dus ook auteur geworden van een echt boek. Super!
BeantwoordenVerwijderenHa Peter!
BeantwoordenVerwijderenBedankt voor je reactie. Maar, het is al mijn derde boek hoor ;-) Mijn tweede boek heeft zelfs een actie gehad in Publish.
Helaas ben ik besode.... door degene die de redactie en de contacten met de uitgeverij deed bij dit tweede boek. Dit keer is alles in eigen hand gehouden, en het heeft een mooi boek opgeleverd.
Ik zal een exemplaar ter recensie sturen naar Alex bij Publish.
En, zeer vereerd dat je mijn blog (nog steeds) leest!
Hi Frans, inderdaad je 3e boek al. Heb ik niet goed opgelet. Wel je eerste in eigen beheer! Ik lees je blog graag en krijg ook graag de toestemming om er met bronsvermelding uit te citeren in Print & Web rubriek. groet Peter
BeantwoordenVerwijderen>en krijg ook graag de toestemming om er met bronsvermelding uit te citeren in Print & Web rubriek.
BeantwoordenVerwijderenMaar natuurlijk, graag zelfs! Elke 'reclame' is meegenomen ;-)
Leuk is ook dat InDesign Secrets een tip met vermelding heeft overgenomen (de laatste over captions en libraries)